Gizlilik

yanginyeri.com Özel Hayatınıza Saygılıdır


Bu metin, üyelere ait bilgilerin saklanma koşulları konusunda üyeleri bilgilendirmek ve yanginyeri.com’un üyelere ait bilgileri koruduğuna dair yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermek amacıyla hazırlanmıştır ve sadece yanginyeri.com’da yapılan işlemler, giriş yapılan datalar ve yanginyeri.com ile üyeler arasındaki e-posta trafiğini kapsar. Başka bir Internet sitesi, şirket ya da tüketici ile ilgili konular bu metnin kapsamına girmez. Bu metin zaman içinde güncellenebileceği için kullanıcılar tarafından periyodik olarak takip edilmelidir. Üye, siteyi ziyaret ettiği ya da siteye bilgi girişi yaptığı andan itibaren, bu metinde yer alan maddeler yürürlüğe girer.

yanginyeri.com size söz veriyor!

yanginyeri.com'un önceliği kullanıcıları için güvenli ve rahat bir arkadaş bulma platformu olmaktır.
Bu çerçevede, size verdiğimiz - ve 9 senedir tuttuğumuz- 4 tane söz var!


Dikkat! yanginyeri.com'den biriyle buluşurken nelere dikkat etmelisiniz?

yanginyeri.com üyeleri sokakta gördüğümüz kişilerden farklı değil. Gerçek alemde olduğu gibi yanginyeri.com'de de kötü niyetli kişiler olabilir. Bunun için yanginyeri.com'de ve buluşmada kendi güvenliğinizi sağlamak herkesten evvel sizin sorumluluğunuzdur. EBI, yanginyeri.com yönetimi ve çalışanları yanginyeri.com içinde üyelerin birbirlerine attıkları mesajların içeriğinden sorumlu değildir ve bu mesajlar yanginyeri.com tarafından kontrol edilmez. İşte yanginyeri.com'de diğer üyelerle iletişim kurarken ve buluşmada dikkat etmeniz gereken bazı noktalar:

- Karşınızdaki kişiye gerçek adınızı soyadınızı vermeyin.

- Henüz buluşmadığınız arkadaşınıza adresinizi, telefon numaranızı kesinlikle vermeyin.

- İlk buluşma için ev gibi tenha bir yer yerine kalabalık bir yer seçin, mümkünse yanınızda başkalarının da olmasını sağlayın.

- İlk buluşmaya giderken nereye gittiğiniz hakkında yakın çevrenizden birine ayrıntılı bilgi verin.

- Karşınızdakini yeterince tanıdığınızdan emin olmadan ona özel bilgi, para ya da örneğin, "kafenin kapısının önünde konuşması" için cep telefonunuzu vermeyin.

- yanginyeri.com yöneticileri ve çalışanları yanginyeri.com'de mesajlaşma sırasında ya da buluşma ve sonrasında üyeler arasındaki anlaşmazlık tartışma ve sorunlardan sorumlu değildir.


Company

İletişim: +442032863241 | destek@yanginyeri.com